|  | 

Pozostałe

Blog krajoznawczy

System zapewniający wzmocnienie konstrukcji naziemnych
System Tiltex to system zapewniający podporę konstrukcji naziemnych. Elastyczne pomysły dla podłoża powstają na fundamencie nowatorskich technologii. Produkty takie jak lining of ditches można łatwo uformować oraz bezzwłocznie zamontować. Są mocną bazą dla gleby. Jako ground structures reinforcement sprawdzą się perfekcyjnie. Doświadczeni technicy z przedsiębiorstwa Civil Rock stale poprawiają wartość użytkową materiałów, aby miały o wiele korzystniejsze właściwości wytrzymałościowe. Produktami zaliczającymi się do systemu Tiltex można bez problemu wykładać rowy, zbiorniki, zbocza i inne, trudnodostępne nawierzchnie. Montaż jest szybki jak i nie wymaga zastosowania pozostałych urządzeń. Optymalnie opracowane sposoby są też ekologiczne. Na przykład, wykładzina z betonu w rolce umożliwia szybkie wyłożenie zbocza, materiałem wytrzymałym oraz dobrze się prezentującym. Natomiast, mata cementowa złożona jest z mieszanki betonowo – piaskowej, co poświadcza o imponujących parametrach wytrzymałościowych.
źródło: przyrodniczek

blog-krajoznawczy

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Który fotelik dla dziecka zakupić?

    Dzisiaj bezpieczeństwo dal dzieci jest najistotniejsze w następstwie tego też tak wielu ludzi zaczęło przykładać wspaniałą uwagę do kwestii bezpieczeństwa dla swoich dzieci. Przede wszystkim ludzie koncentrują się na bezpieczeństwie w czasie jazdy samochodem. To właśnie samochód jest albowiem jednym z najogromniejszych zagrożeń dla dzieci. Już nawet nieduża kolizja dla najmłodszych dzieci ma okazję spowodować

  • Tanie przeprowadzki Warszawa

    Przeprowadzka? Kiedy musisz ją zaaranżować? Przyczyny do zmiany miejsca zamieszkania mogą być rozmaite. Kiedy tak właściwie dziecko wyprowadza się od rodzicieli, z zamiarem wzięcia odpowiedzialności za własne życie, taki typ przeprowadzki jest łatwiejszy niż wszelkie inne, ponieważ z reguły zabiera się ze sobą niewiele rzeczy, tym znacznie bardziej, kiedy miejsce docelowe jest już umeblowaną stancją.